Boudy a kotce pro psy

Stylová dřevěná bouda Natura s okenicemi 107x93x90 cm

Krásná dřevěná bouda s nápaditými detaily určitě potěší každého majitele psa, který chce svému mazlíčkovi poskytnout dobré zázemí na zahradě. Modrá bouda s bílými detaily, červenou střechou a roztomilými okenicemi bude to pravé. Je praktická a zároveň dekorativní, vhodná i pro větší plemena. Vyrobena je z mořené borovice, odolné proti nepříznivým vlivům.

Cena v době recenze: 5 934 Kč

Bouda pro psa XL 96x104x112cm

Každý pes potřebuje svůj kout, kde jej nikdo nebude rušit a bude si zde moct odpočinout. Sháníte dřevěnou boudu ideální pro velká plemena psů? Můžete ji pohodlně koupit. Bouda XL o rozměrech 96x104x112 cm je vhodná pro větší psy. Poskytne jim soukromí a přístřeší na zahradě, ať už na ní pobývají celoročně, nebo jen sezonně. Je ovšem nezateplená, takže chcete-li mít psa venku i v zimě, budete se muset nejprve postarat o zateplení, například polystyrenem.

Bouda pro psa 116x82x79cm

Potřebujete pro svého pejska pořádnou boudu ze dřeva a nechcete ji vyrábět svépomocí? Nemusíte, dá se pohodlně koupit. Krásná dřevěná bouda pro psa je se svými rozměry 116x82x79 cm vhodná například pro psy plemene labradorský retrívr. Vyrobena je z lazurované borovice a nemá provedeno zateplení, proto je vhodné ji pro použití v zimě ještě zaizolovat, například polystyrenem. Tloušťka stěna dosahuje 1,2 cm a bouda jako celek váží 20 kg.

Cena v době recenze: 4 499 Kč

Zateplená bouda pro psa 120x80x80cm

Pečlivě zaizolovaná psí bouda umožní chovat psa celoročně venku, aniž by nějak strádal. Samozřejmě, pokud mu poskytneme vše, co potřebuje, včetně našeho času a pozornosti. Zateplená bouda o rozměrech 120x80x80 cm je svou velikostí vhodná například pro plemena německý ovčák a labrador. Základ její konstrukce tvoří stabilní kovový pozinkovaný rám doplněný dřevěnými palubkami, které jsou ošetřeny ochranným nátěrem.

Cena v době recenze: 8 492 Kč

Kotec pro psa 2x4m LUX Cetris s podlahou

Stavebnicový kotec pro psa 2×4 m je velmi odolný a bytelný díky jeho konstrukci z ocelových rámů. Všechny kovové prvky jsou ošetřený žárovým pozinkováním pro odolnost vůči různorodým povětrnostním vlivům. Čelní stěna kotce je sítěná s dveřmi, její oka mají rozměry 50×50 mm. Zbývající tři stěny kotce jsou vyplněny dřevěnými palubkami o síle 19 mm, pečlivě ošetřenými nátěrem proti vlhkosti.

Cena v době recenze: 31 811 Kč

Kotec pro psa 2x2m bez podlahy

Kotec pro psa by měl být bytelný, odolný a dostatečně prostorný. Pro mnoho psích plemen bude tyto požadavky splňovat kotec 2×2 m z kvalitních ocelových profilů s celopozinkovou úpravou. Tato úprava zajistí dlouhou životnost spolu s odolností vůči povětrnostním vlivům a korozi.

Cena v době recenze: 10 878 Kč

Kotec pro psa 2x3m s podlahou

Větší pes chovaný venku potřebuje bytelné a spolehlivé obydlí. Chceme-li mít možnost dočasně omezit jeho pohyb po zahradě, skvěle se k tomu hodí dostatečně prostorný kotec z kvalitních materiálů. Kotec pro psa 2x3m s podlahou je vyroben z pevných ocelových profilů s pozinkovou úpravou. Díky tomu materiál skvěle odolává korozi a má dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 15 113 Kč

Kotec pro psa 2x3m LUX Cetris s podlahou

Oblíbený stavebnicový kotec pro psa z ocelových profilů má rozměry 2×3 m a je vybaven podlahou. Kotec je doručován kurýrem v rozloženém stavu. Kovové rámy se spojují speciálními spojovacími prvky a sestavení celého kotce zpravidla trvá okolo jedné hodiny. Všechny kovové díly jsou ošetřeny žárovým zinkováním. Dřevěnou výplň tvoří palubky o síle 19 mm, ošetřené nátěrem proti vlhkosti a plísním.

Cena v době recenze: 26 487 Kč