Boudy a kotce pro psy

Masivní smrková psí bouda s dvoukomorovým systémem

Scobax psí bouda Marley je vyrobena z masivu. Jedná se o smrkové dřevo. Jde o masivní boudu s dvoukomorovým systémem. Uvnitř je zateplená na stěnách, stropu i podlaze tvrzeným polystyrenem. Precizní provedení z ní činí kvalitní výrobek, který poslouží svému účelu znamenitě. Bude příbytkem psa po celý jeho život. Poskytne mu místo pro spánek, odpočinek. Díky zastřešení ochrání psa před deštěm, sněhem, sluncem i větrem.

Cena v době recenze: 6 807 Kč

Kvalitní kovový zahradní kotec pro psa s podlahou

Kotec Buddy Ully skýtá komfort v rámci prostoru i úkrytu před nepříznivým počasím. Slouží coby příbytek psa s celoročním využitím. Venkovní kotec je dostatečně stabilní a rezistentní vůči povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Oceníte ho pro jednoduchý a nadčasový design, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Dostatečně prostorný vchod zajistí i snadný přístup do kotce v rámci výměny vody a podání krmiva psovi. Odhlučněná střecha tak zajistí ochranu psovi před deštěm, sněhem, větrem i sluncem.

Cena v době recenze: 36 950 Kč

Menší kovový kotec pro psa se střechou

Budete si pořizovat psa a chcete ho mít po celý rok venku? Dostali jste psa a řešíte jeho venkovní příbytek? Venkovní psí kotec se střechou vidaXL se hodí do každého exteriéru. Ozdobí vaši zahradu a psovi poskytne příbytek pro celoroční využití. Je opatřen střechou. Poskytne psovi místo pro odpočinek, spánek, jakožto úkryt před deštěm, sněhem, větrem i sluncem. Zajistí pocit bezpečí a jistoty. Každý pes má rád možnost úkrytu a získání nerušeného klidu. Dostatečně prostorný kotec poskytne psovi dostatek pohybu.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Zahradní dřevěná bouda pro psa s odnímatelnou střechou

Jste majitelem psa a řešíte jeho bydlení venku? Potřebujete pořídit základní vybavení pro psa, kterého budete mít na zahradě? Zahradní bouda Shumee s otevírací střechou je vyrobena z masivu. Psí bouda v přírodním dekoru je impregnována. Díky tomu je odolná vůči povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Venkovní psí bouda svým atraktivním rustikálním vzhledem oživí vaši zahradu a chlupatému parťákovi poskytne komfort nejen po celý rok, ale po celý jeho psí život. Vzhledem k rozměrům je ideální variantou pro střední plemena.

Cena v době recenze: 3 739 Kč

Bouda pro psy se stříškou a pohyblivým vchodem

Bouda pro psy Spike 4 Seasons je v kvalitním provedení. Osloví i designem. Je ideální pro psy žijící venku. Celoroční bouda je vybavena dvojitými vnějšími stěnami. Kvalitní dřevěná bouda zajistí dostatek místa uvnitř pro odpočinek, případně i krmivo pro psa. Pes se v boudě může pohybovat, spát. Bude ochráněn před nástrahami počasí, tj. před sněhem, deštěm, větrem i sluncem. Komfort umocněn plastovými průchozími dvířky. Zásluhou provedení skýtá stabilitu, odolnost a dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 4 099 Kč

Zastřešená dřevěná prostorná bouda pro psy Zolita

Bouda pro psa Zolita zaujme na první pohled. Hotový domek pro vašeho psího kamaráda. Zajistí mu komfortní bydlení po celý rok. Venkovní psí bouda je vyrobena z masivu. Tento kvalitní příbytek pro psa zajistí dostatek místa pro odpočinek a úkryt jak před nástrahami počasí, tak i před lidmi. Psi mají rádi boudy, kde se takto mohou schovat. Dodává jim to pocit bezpečí. Cítí se pohodlně. K tomu je nezaměnitelným faktorem to, že zkrátka dřevěná bouda je stylová a v létě zajistí příjemný chládek, zatímco v zimě ochrání před mrazy.

Cena v době recenze: 15 825 Kč

Luxusní zateplená venkovní psí bouda Rafabo

Vybíráte psí boudu pro vašeho stávajícího či budoucího čtyřnohého parťáka? Chcete mu dopřát opravdu kvalitní komfort a bezproblémový příbytek pro celoroční využití? Luxusní bouda Rafabo je vyrobena z kvalitního materiálu. Jedná se o kombinaci sibiřského modřínu s odvětrávanou fasádou z HPL desek. Unikátní konstrukce boudy a podlahového vytápění z ní činí jedinečné řešení pro vašeho psa, pokud chcete, aby měl veškerý komfort. K tomu oceníte i zabudovanou kameru, která je vybavena audio systémem napojeným na mobilní telefon majitele a nabízí tak dokonalou kontrolu nad pohybem psa, ale i možnost oboustranné komunikace.

Cena v době recenze: 164 900 Kč

Levná bílá psí bouda s praktickou stříškou

Budete si pořizovat psa a řešíte výběr venkovní boudy? Psí bouda vidaXl zajistí vašemu psovi ideální místo, kde může odpočívat, spát a schovat se před deštěm, sněhem, sluncem i větrem. K tomu bouda i pěkně vypadá. Zapadne náležitě do exteriéru. Vyvýšená podlaha eliminuje zatékání vody do psího krmiva a udržuje boudu vždy suchou, a tím tak pohodlnou. Tento typ robustní boudy je určen pro celoroční venkovní použití. Poskytne vašemu psovi útočiště a kvalitní příbytek.

Cena v době recenze: 2 849 Kč

Venkovní kotec pro psa 2x4m se stříškou a prostorným vchodem

Budete si pořizovat čtyřnohého hlídače a stojíte před výběrem venkovního kotce? Stali jste se majiteli čtyřnohého parťáka a řešíte jeho umístění venku, kde by mohl být po celý rok a byl zároveň náležitě zabezpečen? Venkovní psí kotec Shumee je vyroben z kvalitního, pevného, odolného materiálu. Kovový kotec pro psy je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Pes bude ochráněn před deštěm, sněhem, větrem i sluncem. Vnitřní prostor mu můžete patřičně vybavit a uzpůsobit, aby se tam pes cítil bezpečně a měl vše potřebné.

Cena v době recenze: 13 159 Kč

Menší dřevěná bouda pro psa s možností využití pro kočku

Bouda pro psy Bruno v přírodním dekoru je vyrobena z masivu. Jedná se o ekologické dřevo. V tomto provedení je určena pro vnitřní využití. Můžete ji totiž i snadno přeměnit na praktický domeček pro kočku či kočky. Bouda je dodávána se zasouvacími kočičími dvířky s kulatým průchodem. Jelikož se jedná o skládací boudu, je velmi snadná ohledně stavby i co se týče transportu. Stejně tak oceníte, že je prostorově úsporná, neboť ve složeném stavu nezabírá mnoho místa. Díky skladnosti ji můžete vzít i na dovolenou, chalupu apod.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Venkovní bouda pro psy se zastřešenou terasou

Bouda Doug je vyrobena z lazurovaného dřeva a má střechu pokrytou asfaltem, kterou lze odklopit – praktické pro čištění interiéru nebo větrání boudy. Bouda je vhodná pro malé i velké psy a díky nekomplikované montáži je připravena k použití během chvilky. Je vyrobena z materiálů odolných proti povětrnostním vlivům a je ideální pro venkovní použití. Mimořádně velká terasa s průhledným zastřešením poskytuje skvělý výhled.

Cena v době recenze: 2 849 Kč

Praktická venkovní psí bouda se střechou – masivní mořené dřevo

Bouda pro psa je vyrobená z masivního dřeva a vyniká vysokou stabilitou a životností. Bouda pro psa je ručně mořená a lakovaná dvakrát ekologickým lakem.

Cena v době recenze: 12 805 Kč

Komfortní stabilní plastová bouda pro psy

Tato bytelná psí bouda poskytne vašemu psovi ideální pohodlné místo, kde si může odpočinout a schovat se před deštěm, větrem a zimou.

Cena v době recenze: 1 869 Kč

Zastřešená dřevěná psí bouda Spike Comfort s dvířky

Pěkná bouda pro psy Spike Comfort má všechno, co by bouda pro celoroční užívání měla mít. Díky dřevěným šroubovacím nožičkám můžete výšku boudy nad zemí individuálně nastavit. Přesahující střecha chrání vašeho psa před deštěm a průvanem a je potažena velmi odolnou krytinou. Navíc se dehtový papír a dřevěné laťky postarají o ještě vetší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Plastová dvířka boudy pro psy Spike Comfort nabízí optimální ochranu před zimou a vlhkem.

Cena v době recenze: 1 979 Kč

Luxusní dálkově vytápěná psí bouda z masivního smrkového dřeva

Luxusní vytápěná psí bouda s dvoukomorovým systémem z masivního smrkového dřeva a odolnou dubovou zárubní vchodu s měkčenými PVC lamelami proti prostupu větru. Zastřešení lze volit v několika barvách, červenohnědá, červená, hnědá a antracit. Vytápění je instalováno v podlaze v místě ložnice, předsíňka je nevytápěná.

Cena v době recenze: 38 970 Kč

Dřevěná psí bouda se šikmou střechou

Bouda pro psy Argo je vyrobena ze dřeva severské borovice s certifikací FSC®. Byla postavena tak, aby vydržela v každém počasí a je ideální pro venkovní použití, tudíž nabízí pohodlný úkryt pro vašeho věrného přítele. S odnímatelnou střechou je jednoduchá na údržbu. Bouda Argo je v nabídce v různých velikostech, tato je vhodná pro menší až středně velké mazlíčky.

Cena v době recenze: 4 379 Kč

Všestranný psí kotec 4x2m z kvalitního kovu

Všestranný psí kotec má mnoho využití: je skvělý na hraní, trénink i pohyb anebo jednoduše pro bezpečí vašich psích mazlíčků. Velký psí kotec poskytne vašim psům spoustu prostoru k pohybu. Drátěné pletivo zároveň zabrání neplechám a nehodám a umožní dostatečné větrání. Dveře s panty lze zamknout na západku, vaši pejsci tedy budou spolehlivě v bezpečí. Montáž je velmi jednoduchá.

Cena v době recenze: 8 509 Kč

Zateplená celodřevěná bouda psa s otvírací střechou

Kvalitní česká bouda pro psy Novac je vyrobená pouze z čistého dřeva. Mezi dvěma vrstvami smrkových palubek se nachází tepelně izolační vrstva z minerální vaty. Hladká střecha z hoblovaných palubek, které zajistí pohodlí i sucho čtyřnohému obyvateli. Dřevo je ošetřeno základní impregnací proti houbám a škůdcům.

Cena v době recenze: 8 400 Kč

Prostorný venkovní psí kotec z kovu s dřevěnou podlahou

Kotec Buddy Lou poskytující komfortní prostor i úkryt před nepřízní počasí je vyroben z těch nejvhodnějších materiálů, jakými jsou ocel a dřevo. Zastřešený kotec ochrání psa i před nepřízní počasí.

Cena v době recenze: 35 990 Kč

Venkovní zastřešený kovový kotec pro psa 2x2m

Venkovní kotec pro psy je zastřešený. Díky kovovému materiálu je pevný, stabilní. Má praktický prostorný vnitřní vstup. Ochrání psa před větrem, deštěm i sluncem.

Cena v době recenze: 7 459 Kč

Stylová dřevěná bouda Natura s okenicemi 107x93x90 cm

Krásná dřevěná bouda s nápaditými detaily určitě potěší každého majitele psa, který chce svému mazlíčkovi poskytnout dobré zázemí na zahradě. Modrá bouda s bílými detaily, červenou střechou a roztomilými okenicemi bude to pravé. Je praktická a zároveň dekorativní, vhodná i pro větší plemena. Vyrobena je z mořené borovice, odolné proti nepříznivým vlivům.

Cena v době recenze: 5 934 Kč

Bouda pro psa XL 96x104x112cm

Každý pes potřebuje svůj kout, kde jej nikdo nebude rušit a bude si zde moct odpočinout. Sháníte dřevěnou boudu ideální pro velká plemena psů? Můžete ji pohodlně koupit. Bouda XL o rozměrech 96x104x112 cm je vhodná pro větší psy. Poskytne jim soukromí a přístřeší na zahradě, ať už na ní pobývají celoročně, nebo jen sezonně. Je ovšem nezateplená, takže chcete-li mít psa venku i v zimě, budete se muset nejprve postarat o zateplení, například polystyrenem.

Bouda pro psa 116x82x79cm

Potřebujete pro svého pejska pořádnou boudu ze dřeva a nechcete ji vyrábět svépomocí? Nemusíte, dá se pohodlně koupit. Krásná dřevěná bouda pro psa je se svými rozměry 116x82x79 cm vhodná například pro psy plemene labradorský retrívr. Vyrobena je z lazurované borovice a nemá provedeno zateplení, proto je vhodné ji pro použití v zimě ještě zaizolovat, například polystyrenem. Tloušťka stěna dosahuje 1,2 cm a bouda jako celek váží 20 kg.

Cena v době recenze: 4 499 Kč

Zateplená bouda pro psa 120x80x80cm

Pečlivě zaizolovaná psí bouda umožní chovat psa celoročně venku, aniž by nějak strádal. Samozřejmě, pokud mu poskytneme vše, co potřebuje, včetně našeho času a pozornosti. Zateplená bouda o rozměrech 120x80x80 cm je svou velikostí vhodná například pro plemena německý ovčák a labrador. Základ její konstrukce tvoří stabilní kovový pozinkovaný rám doplněný dřevěnými palubkami, které jsou ošetřeny ochranným nátěrem.

Cena v době recenze: 8 492 Kč

1 2