Kotce pro psy

Kvalitní kovový zahradní kotec pro psa s podlahou

Kotec Buddy Ully skýtá komfort v rámci prostoru i úkrytu před nepříznivým počasím. Slouží coby příbytek psa s celoročním využitím. Venkovní kotec je dostatečně stabilní a rezistentní vůči povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Oceníte ho pro jednoduchý a nadčasový design, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Dostatečně prostorný vchod zajistí i snadný přístup do kotce v rámci výměny vody a podání krmiva psovi. Odhlučněná střecha tak zajistí ochranu psovi před deštěm, sněhem, větrem i sluncem.

Cena v době recenze: 36 950 Kč

Menší kovový kotec pro psa se střechou

Budete si pořizovat psa a chcete ho mít po celý rok venku? Dostali jste psa a řešíte jeho venkovní příbytek? Venkovní psí kotec se střechou vidaXL se hodí do každého exteriéru. Ozdobí vaši zahradu a psovi poskytne příbytek pro celoroční využití. Je opatřen střechou. Poskytne psovi místo pro odpočinek, spánek, jakožto úkryt před deštěm, sněhem, větrem i sluncem. Zajistí pocit bezpečí a jistoty. Každý pes má rád možnost úkrytu a získání nerušeného klidu. Dostatečně prostorný kotec poskytne psovi dostatek pohybu.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Venkovní kotec pro psa 2x4m se stříškou a prostorným vchodem

Budete si pořizovat čtyřnohého hlídače a stojíte před výběrem venkovního kotce? Stali jste se majiteli čtyřnohého parťáka a řešíte jeho umístění venku, kde by mohl být po celý rok a byl zároveň náležitě zabezpečen? Venkovní psí kotec Shumee je vyroben z kvalitního, pevného, odolného materiálu. Kovový kotec pro psy je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám a nepříznivým vlivům. Pes bude ochráněn před deštěm, sněhem, větrem i sluncem. Vnitřní prostor mu můžete patřičně vybavit a uzpůsobit, aby se tam pes cítil bezpečně a měl vše potřebné.

Cena v době recenze: 13 159 Kč

Všestranný psí kotec 4x2m z kvalitního kovu

Všestranný psí kotec má mnoho využití: je skvělý na hraní, trénink i pohyb anebo jednoduše pro bezpečí vašich psích mazlíčků. Velký psí kotec poskytne vašim psům spoustu prostoru k pohybu. Drátěné pletivo zároveň zabrání neplechám a nehodám a umožní dostatečné větrání. Dveře s panty lze zamknout na západku, vaši pejsci tedy budou spolehlivě v bezpečí. Montáž je velmi jednoduchá.

Cena v době recenze: 8 509 Kč

Prostorný venkovní psí kotec z kovu s dřevěnou podlahou

Kotec Buddy Lou poskytující komfortní prostor i úkryt před nepřízní počasí je vyroben z těch nejvhodnějších materiálů, jakými jsou ocel a dřevo. Zastřešený kotec ochrání psa i před nepřízní počasí.

Cena v době recenze: 35 990 Kč

Venkovní zastřešený kovový kotec pro psa 2x2m

Venkovní kotec pro psy je zastřešený. Díky kovovému materiálu je pevný, stabilní. Má praktický prostorný vnitřní vstup. Ochrání psa před větrem, deštěm i sluncem.

Cena v době recenze: 7 459 Kč

Kotec pro psa 2x4m LUX Cetris s podlahou

Stavebnicový kotec pro psa 2×4 m je velmi odolný a bytelný díky jeho konstrukci z ocelových rámů. Všechny kovové prvky jsou ošetřený žárovým pozinkováním pro odolnost vůči různorodým povětrnostním vlivům. Čelní stěna kotce je sítěná s dveřmi, její oka mají rozměry 50×50 mm. Zbývající tři stěny kotce jsou vyplněny dřevěnými palubkami o síle 19 mm, pečlivě ošetřenými nátěrem proti vlhkosti.

Cena v době recenze: 31 811 Kč

Kotec pro psa 2x2m bez podlahy

Kotec pro psa by měl být bytelný, odolný a dostatečně prostorný. Pro mnoho psích plemen bude tyto požadavky splňovat kotec 2×2 m z kvalitních ocelových profilů s celopozinkovou úpravou. Tato úprava zajistí dlouhou životnost spolu s odolností vůči povětrnostním vlivům a korozi.

Cena v době recenze: 10 878 Kč

Kotec pro psa 2x3m s podlahou

Větší pes chovaný venku potřebuje bytelné a spolehlivé obydlí. Chceme-li mít možnost dočasně omezit jeho pohyb po zahradě, skvěle se k tomu hodí dostatečně prostorný kotec z kvalitních materiálů. Kotec pro psa 2x3m s podlahou je vyroben z pevných ocelových profilů s pozinkovou úpravou. Díky tomu materiál skvěle odolává korozi a má dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 15 113 Kč